
Taekwondo kolektiv Bosna Rudar danas je organizovao nezaboravan izlet na skijanju na planini Vlašić, okupivši više od 100 djece iz Breze, Visokog, Kaknja, Busovače i Kiseljaka.
Mladi sportisti su uživali u danu ispunjenom skijanjem, druženjem, smijehom i pozitivnom energijom, daleko od svakodnevnih obaveza, u prirodnom ambijentu jedne od najljepših bh. planina. Izlet je protekao u znaku zajedništva, igre i međusobnog upoznavanja, dodatno jačajući veze među članovima kolektiva.
Ovakve aktivnosti još jednom potvrđuju da taekwondo nije samo borilački sport i takmičenje, već i zajedništvo, prijateljstvo i zdrav način odrastanja, kroz sport, rekreaciju i boravak u prirodi.
Iz Taekwondo kolektiva Bosna Rudar poručuju da će i u budućnosti nastaviti organizovati slične aktivnosti, s ciljem stvaranja pozitivnog okruženja za mlade i promocije sportskih i životnih vrijednosti.
Ako ste svjedočili nekom događaju i želite podijeliti informacije javite se na mail brezax221@gmail.com





